top of page

MASÁŽE

Nalévání masážního oleje

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ/TRADITIONAL THAI MASSAGE

Thajská masáž je 2500 let stará léčebná metoda založená na koncepci znalosti energetických drah v lidském těle zvaných „Sen“, na kterých se nacházejí důležité akupresurní body. Technika masáže spočívá v prohmatání těchto bodů a ve vyvíjení potřebného tlaku na ně, v natahování a pasivním protahování jednotlivých částí těla s využitím prvků jógy. Naše masérky používají palce, dlaně, předloktí, kolena a chodidla, aby vyvinuly správný a potřebný tlak. Tradiční thajská masáž Vás zbaví únavy, odstraňuje svalové křeče, stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje pohyblivost svalů, kloubů a šlach.

OLEJOVÁ AROMATICKÁ MASÁŽ/AROMA OIL MASSAGE

 

Aromatické oleje rozvíjejí své blahodárné účinky díky smyslovým vjemům jako je dotyk a čich a také bezprostředně pokožkou. Olejová masáž stimuluje krevní oběh a aromatické oleje zahalí tělo do magického voňavého oparu, kterého vdechnutím znásobují svůj účinek. Abychom Vám co nejlépe přiblížili atmosféru jedinečné thajské léčitelské kultury, vybrali jsme pro Vás oleje a byliny přímo z Thajska. Vybrat si můžete z několika druhů aromatických olejů - kokos, aloe vera, růže, orchidej, zelený čaj, pomeranč, mandle. Tuto nabídku budeme rozšiřovat a měnit dle přání klientů.

BYLINNÁ MASÁŽ/HERBAL MASSAGE

Bylinná masáž je velmi oblíbená a speciální masáž. Její podstatu tvoří balíček s thajskými bylinami, který se napaří a jemně vmasíruje do pokožky. Přiložením horkého balíčku se otevřou póry v pokožce a byliny mohou zahájit jejich protizánětlivý, antibakteriální a antiseptický účinek do hloubky svalu. Bylinná masáž je výborná pro léčbu ztuhlých a bolestivých svalů a vazů, bolestí zad, revmatických a chronických bolestí, poruch vnitřních orgánů, migrény, nemocí kůže a neurózy. Směs tradičních thajských bylin používaných při masáži má stimulační, relaxační povzbudivý účinek na tělo i mysl a přitom celé tělo aktivuje k vyrovnání jeho přirozené energetické hladiny.

KRÁLOVSKÁ THAJSKÁ MASÁŽ/ROYAL MASSAGE
Tato masáž kombinuje několik různých masážních technik a postupů, v podstatě spojuje veškeré jejich výhody a kombinuje účinky. Jedná se o spojení tradiční thajské masáže, olejové masáže, přikládání horkých plátěných bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích napomáhají k dokonalému uvolnění těla a k odbourání stresu. Královská masáž odstraní ztuhlost a napětí šlach, kloubů a svalů, posílí nervový systém a také napomáhá ke zpevnění pokožky. Po této masáži se budete opravdu cítit jako král či královna.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ MASÁŽ/SLIM MASSAGE

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšující kvalitu pokožky. Tato aromaterapeutická masáž odstraňuje odumřelé keratinové buňky, zlepšuje krevní oběh a pomocí lymfodrenážní techniky zbaví tělo toxických látek. Napomáhá odbourávání podkožního tuku, zpevňuje postižené partie a vyhlazuje pokožku s použitím aromatických olejů a speciálních krémů proti celulitidě. Masáž je dynamická, působí na lymfatický systém. Po masáži je doporučené systematicky doplňovat tekutiny. Vhodné je sériové opakování procedur.

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE/BACK AND NECK MASSAGE
Masáž zaměřená na záda a šíji poskytuje úlevu od bolestí zad, ztuhnutí krčních svalů a bolestí hlavy. Jen sotva se v dnešním světě objeví člověk, který by netrpěl některým z těchto příznaků. Tato masáž je obzvlášť vhodná pro lidi se sedavým životním stylem. Použití jemných hřejivých balzámů zvyšuje účinek masáže a přináší hlubokou relaxaci.

MASÁŽ NOHOU/FOOT MASSAGE

Akupresurní masáž, při které se stimulují body na chodidlech. Naše chodidla jsou přesným obrazem našeho těla, nachází se na nich více než sedm tisíc nervových zakončení. Masáž chodidel spojená s masáží svalů lýtek zlepšuje látkovou výměnu, prokrvení stimulovaného orgánu, harmonizuje krevní oběh, zlepšuje tělesnou imunitu, ale má i detoxikační a omlazující účinky. V neposlední řadě budete cítit ohromnou úlevu pro Vaše unavené nohy.

MASÁŽ PROTI STRESU/ANTISTRESS MASSAGE
Masáž proti stresu je uvolňující masáž obličeje a hlavy spojená akupresurní technikou v oblasti ramen a šíje. Antistres masáž je terapie pro mysl i tělo, působí zejména na nervovou soustavu. Pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Vůně spojená s dotekem působí na emoce a dostává tělo do stavu relaxace. Masáž rovněž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí a uvádí celé tělo do stavu klidu a harmonie.

bottom of page